çatı fiyatı

2011-01-08 09:53:00

SIFIR ÇATI FİYATLARI / MALZEME & İŞÇİLİK DAHİL
KARKASI YAPILMIŞ )ONDULİNE ÇATI : 65 TL (m2)
KARKASI YAPILMIŞ )MEBRAN ÇATI...:  70 TL (m2)
KARKASI YAPILMIŞ )SHİNGLE ÇATI...:  75 TL (m2)


             Çatı Malzemeleri
yerine uygulama fiyatları
İzocam camyünü 8cm              50,00 TL Paket (12m2)
FOLYOLU izocam 8cm             65,00 TL Paket (12m2)
Taşyünü 5cm 150 yoğunlukta      45,00 TL m2 si
Taşyünü 5cm 50 yoğunlukta        60,00 TL m2 si
Şhingle Kırmızı - Yeşil             35,00 TL m2 si
OSB Yerli 11mm 122*244           25,00 TL ADEDİ
Dere 4mt Boyunda 12 lik çinko   15 ,00 TLmetresi
Çatı Penceresi Normal Ölçü      : 1,200 TL
Çatı Penceresi Orta Ölçü          : 1,500 TL
Çatı Penceresi Büyük  Ölçü      : 1,700 TL

Çatı katı merdiveni ahşap katlanır 750,00 TL

ONDULİNE PP3000 Pol.Keçeli  53,50 TL /10m2
ONDULİNE PP4000 Pol.Keçeli  65,00 TL /10m2

BTM 3mm Polyester Keçeli: 45 TL /10m2 
BTM 4mm Kumlu Arduazlı  : 55 TL / 10m2

İZOPAK 3mm Polyester Keçeli: 40 TL /10m2 
İZOPAK 4mm Kumlu Arduazlı  : 50TL / 10m2

POLİONE 3mm Polyester Keçeli: 40 TL /10m2 
POLİONE 4mm Kumlu Arduazlı  : 50 TL / 10m2

BTM ŞHİNGLE  m2/Fiyatı  12,65 TL KDV DAHİL

YALTEKS ŞHİNGLE m2/Fiyatı 12,00 TL KDV DAHİL

TECNONİCAL ŞHİNGLE m2/Fiyatı 11,00 TL KDV DAHİL

BTM ONDULİN Adet/Plaka Fiyatı  15,00 TL  KDV DAHİL


Çatı Malzemeleri - Çatı Hakkında Teknik Detay -
Shingle Çatı Avantajları -  Osb betopan Shingle Btm Mebran İzocam Taşyünü Kayayünü Cam yünü

 Müşteri odaklı olarak çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan  Çatı , müşteri isteklerini daima ön planda tutarak çatı uygulama hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Doğru ürünün, doğru çatı da kullanılmasını nedenli önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için, çatı malzemeleri portföyümüzü olabildiğince geniş tutmaya özen gösteriyor ve sizlere bu doğrultu da hizmet sunmayı bir borç biliyoruz. Çözümlerin ayrıntılarda saklı olduğunu, Ayrıntıların da bir farklılık göstergesi olduğunu biliyoruz ve diyoruz ki; "FARKLI OLDUĞUMUZU BİLİYORUZ VE BU FARKI SİZİN DE YAŞAMANIZI İSTİYORUZ. "Artık çatınız ile ilgili her türlü problemlere çözüm bulabilirsiniz. Problemlerinize kesin çözümler getiriyoruz.

Onduline oldukça hafif bir çatı kaplama sistemidir. Ahşap, çelik profilli, betonarme, izolasyonlu ya da izolasyonsuz tüm çatı tiplerine rahatlıkla uygulanır. Onduline plakaların kesim işlemi oldukça basittir. Bu özelliği sayesinde çatı kaplama işlemi sıfır fire ile tamamlanır.

Onduline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline levhaları renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar. Onduline levha mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.

Onduline HR

Onduline Sistemi çatıların ana bileşeni Onduline HR çatı kaplama levhasıdır. Yüksek Dayanım tipi Onduline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır.

Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline HR renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar. Onduline HR mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür. Onduline HR levhaları gerek CEN ( European Commitee for Standardization ), gerekse TSE ( Türk Standartları Enstitüsü ) tarafından kabul edilmiş olan TS EN 534 standardında ve bu standartta "üstün kalite" olarak belirlenen "A tipi" özelliklerine göre üretilir ve test edilir.


Onduline HR Çatı Kaplama Levhası

Onduline HR Teknik özellikleri:
En: 95 cm
Boy: 200 cm
Net Kaplama Alanı: 1,59 m2 / adet cm
Ağırlık: 6,5 kg / adet
Oluk Yüksekliği: 4 cm
Oluk Sayısı: 10 oluk / levha
Ambalaj: 300 adet / palet

Onduline HR Mahya

Onduline HR Mahya teknik özellikleri:
En: 48.5 cm
Boy: 200 cm
Miktar: 0,54 adet
Ağırlık: 2.75 kg / adet
Ambalaj: 25 adet / palet

Onduline HR Su geçirimsizlik: Her türlü iklim şartında kesinlikle su geçirmez. Hafiflik: 4 kg/m2 ağırlığıyla uygulama kolaylığı ve deprem güvenliği açısından çok avantajlıdır.

UV ışınlarına dayanım: Ultraviyole etkisi altında yüzeyde hiçbir bozulma meydana gelmez.

Düşey yük altında eğilme: 45 cm aşık aralığında, en çok 1/200 sehim şartını yerine getirerek metrekarede 350 kg düzgün yayılı yük taşır.

Sıcak ve soğuğa dayanım: -35°C ile +105°C arasında gözle görülen herhangi bir değişiklik olmaz. Çatlama, pullanma meydana gelmez. 50°C sıcaklık farkında boyut değişimi %0.1’e eşit veya daha düşüktür.

Isı iletkenliği: Onduline HR’in ısı iletkenlik değeri = 0.105 kcal/mh°C dır.

Ses yutuculuk: Ses yutuculuk değeri ortalama 40 dB’dir.

Biyolojik nitelikleri: Onduline HR levhaları çürümez. Küf ve mantar benzeri biyolojik etkilerden zarar görmez.

Kimyasal nitelikleri: Çeşitli tuz, asit ve alkaliler Onduline HR performansında herhangi bir değişikliğe neden olmaz. Onduline HR levhaları asbest içermez.

Onduline HR renkler: Onduline HR levha ve mahyalarının standart renkleri siyah, kırmızı ve yeşildir. İstenilen renk dış yüzeydedir. Onduline HR 2 tipi levhalarda istenilen renk çift taraflı tatbik edilir. Kahverengi, Aluminyum, Natur ve Kamuflaj renkleri talep üzerine üretilir.

ONDULİNE LEHVA temin edilir


oluklu-strafor-levha  onduline-levha onduline-yesil
Onduline Altı Oluklu Strafor           Onduline Levha Kırmızı                Onduline Levha Yeşil


Onduser Seramik Çatı Kaplaması

onduline-cati-fiyatlari
Türkiye'nin lider çatı ve yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, Seramiksan işbirliğiyle geliştirdiği yeni çatı ve cephe kaplama malzemesi Onduser'i inşaat sektörünün hizmetine sunuyor. Mayıs 2010 İstanbul Yapı Fuarı ile ilk kez tanıtımı yapılan Onduser Sistemi Onduline Avrasya tarafından tasarlandı ve Seramiksan tarafından üretilecek.

onduline-cati-uygulama-firmasi

Onduser, mükemmel estetiği ve uzun ömürlü oluşu sayesinde "klasik çatı ve cephe kaplama" anlayışını bütünüyle değiştirecek. 40 yıllık su geçirimsizlik garanti süresiyle piyasaya sunulan Onduser, özel seramikler ve bunların montajını sağlayan sistemle birlikte herhangi bir harç veya yapıştırıcı kullanılmadan eğimli çatılara ve cephelere uygulanabiliyor.

onduline-cati-kaplama

Türkiye'de ilk kez Onduline Avrasya tarafından piyasaya sunulan seramik çatı kaplama malzemesi Onduser, özellikleriyle de dikkat çekici. Ağırlığı geleneksel çatı kaplamalarının yarısı kadar olan Onduser'in çatıya verdiği yük metrekarede sadece 19,5 kg. Bu özellik nakliyede olduğu kadar şantiye içi taşımalarda da Onduser'i farklı kılıyor.

onduline-cati

Onduser, sırla kaplı yüzeyi sayesinde su geçirmiyor. Tamamı suya batırılsa bile 24 saatte su emme miktarı geleneksel malzemelerin onda biri kadar olan Onduser, Isoline su yalıtım levhalarıyla birlikte yüzde 10'a kadar düşük eğimlerde de güvenle kullanılabiliyor.

Çatı ve cephelere uygulama aşamasında harç veya yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmadan kullanılan Onduser, havalandırma sistemi sayesinde dondan etkilenmiyor, kışın yoğuşmayı önlüyor ve yaz aylarında da serinlik sağlayarak konfor ve tasarrufa katkıda bulunuyor. Bunların yanında, her bir seramiğin özel kancalarla çatıya monte edilmesi nedeniyle, fırtına, deprem gibi olumsuz şartlarda hiçbir seramik yerinden kaymıyor, çatıdan düşmüyor ve uçup gitmiyor. Çatı ve cephelere uygulama açısından da birçok kolaylık sağlayan Onduser için ölçü almak da gerekmiyor. İstendiğinde seramikler kolayca kesilebiliyor, uygulama sonrasında herhangi bir seramik geri kalanlara dokunulmadan aradan çıkartılabiliyor ve yenisiyle değiştirilebiliyor.

onduline-cati-modelleri

1 metrekarelik paketler halinde piyasaya sunulan Onduser, renk çeşitliliği sayesinde çatı ve cephelere estetik görünüm kazandırıyor. Uygulama, nakliye, depolama gibi birçok avantajı inşaat sektörünün emrine sunan Onduser Çatı Cephe Kaplama Sistemi aynı zamanda 40 yıl su geçirimsizlik garantisini de sunuyor.


Onduline çatı sistem uygulamasında; çatı modeline göre, onduline HR levha kolay uygulanır. Ahşap aşıklı veya kaplama tahtalı, betonarme plaklı, çelik profilli, ısı yalıtımlı veya yalıtımsız her çatı tipine uygun tespit elemanları ile çok avantajlıdır. Onduline HR gerektiğinde rahatça kesilebilir, fire vermez. Düz veya eğrisel yüzeylere, az eğimli veya dik çatılara ve cephelere aynı kolaylıkla adepte olabilir.
Onduline çatı sisteminde, döşeme tahtasından % 70'e varan tasarruf sağlanarak toplam çatı maliyeti minimize edilmiş olur.

Onduline Hakkında:

Onduline Sistemi çatıların ana bileşeni Onduline HR çatı kaplama levhasıdır. “High Resistance = Yüksek Dayanım” tipi Onduline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline HR renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar..

Onduline HR mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.

ONDULİNE ÇATI USTASI :

Ondulinler çatılarda kiremit altlarına kullanılarak çok iyi bir su yalıtımı sağlmaktadır.Tek başına kullanılarak sundurma alanlarında da verimli olmaktadır.Ondulinleri çatı tahtası kullanmadan ızgralarla veya çelik konsrüksiyonla rahat montaj ederek çözüm sağlanır.


ÖRNEK:

Kiremit altlarında örtü yerine kullanılması su yalıtımını uzun vadeli kesin çözme sebebiyle önerilir.Dereler aluminyum kaplı plastobit yada çinko ile geçilerek iyi bir yalıtım yapılmış olur.


Onduline Çatı Sistemleri

Onduline çatı sistem uygulamasında; çatı modeline göre, onduline HR levha kolay uygulanır. Ahşap aşıklı veya kaplama tahtalı, betonarme plaklı, çelik profilli, ısı yalıtımlı veya yalıtımsız her çatı tipine uygun tespit elemanları ile çok avantajlıdır. Onduline HR gerektiğinde rahatça kesilebilir, fire vermez. Düz veya eğrisel yüzeylere, az eğimli veya dik çatılara ve cephelere aynı kolaylıkla adepte olabilir.
Onduline çatı sisteminde, döşeme tahtasından % 70'e varan tasarruf sağlanarak toplam çatı maliyeti minimize edilmiş olur.
onduline

ONDULİNE ÇATI USTASI :

Ondulinler çatılarda kiremit altlarına kullanılarak çok iyi bir su yalıtımı sağlmaktadır.Tek başına kullanılarak sundurma alanlarında da verimli olmaktadır.Ondulinleri çatı tahtası kullanmadan ızgralarla veya çelik konsrüksiyonla rahat montaj ederek çözüm sağlanır

2m uzunluğunda,
Oluklu Bitümlü Çatı Kaplama Malzemesidir. Corrubit Levhalar, ahşap, çelik ya da
betonarme gibi farklı çatı konstrüksiyonlarına ayrıca bina cephelerinde ve
eğrisel yüzeyler üzerinde kolaylıkla uygulandığından esnek ve geniş bir kullanım
alanına sahiptir.

oluklu-strafor-levha  onduline-levha onduline-yesil
Onduline Altı Oluklu Strafor           Onduline Levha Kırmızı                Onduline Levha Yeşil

Tags:
  • onduline avrasya bayiileri
  • onduline çatı fiyatları
  • onduline çeşitleri
  • onduline fiyat listesi
  • onduline fiyatları ankara
  • onduline istanbul
  • onduline modelleri
  • onduline tamiri
  • onduline uygulamaları
  • şeffaf onduline

13903
0
0
Yorum Yaz